TELEFON
  • 0(532) 401 88 00
  • Tarih : 02.12.2017
  • Bilgi Merkezi

Kış aylarında araç kiralarken dikkat edilmesi husulardan biride kış lastiğidir. Sektöründe öncü firmamız VANLIOĞLU OTO KİRALAMA bu konuda tüm müşterilerine hizmet sunmaktadır. Rizede araba kiralarken gezilecek yerler genellikle dağ ve yayla gezileri olduğundan kış lastiği olmayan araçlar ile seyahat etmeyin. 1Aralık 2017 ve 1 Nisan 2018 tarihleri arasında kışlık lastik zorunluluğu getirilmesi ile firmamız bu konuya önem vermektedir. Oto kiralarken kiraladığınız firmadan kış lastiği olan araçları isteyiniz.


  • Bilgi Merkezi

Rize’nin Tanıtımı ve Tarihi geçmişi Karadenizin en doğusunda bulunan ilimiz olan Rize karadenizin en güzel ve en doğal ili olmakla tanınır.Artvin , Erzurum , Trabzon ve Bayburt illerine komşudur.Çay ve kivi başta olmak üzere daha bir çok meyce ve sebze çıkmaktadır.Zaman geçtikçe Rize doğası ile tanınan bir ilimiz olmuştur. Rize’de Nereler Gezilir. Ayder Yaylası: Çamlıhemşin ilçesine bağlı olup Rize merkesine 95 km mesafededir.Kaplıca ve az miktarda çıkan balı ile meşhurdur.Doğa olarak İsviçre Alplerine benzer,Yılın 12 ayı yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.Eski tarzda Rize ye özel konaklama ev ve otelleri mevcuttur. Rize’den araç kiralayıp bu bölgeye gidecek olan turistlere bir öneri ,otopark ile alakalı sorun yaşayabilirsiniz. Anzer Yaylası: İkizdere ilçesine bağlı, şehir merkezine ortalama 80 km uzaklıktadır.Adını meşhur Anzer Balı ile duyurmuştur, Ballıköy olarakta bilinir.Denizden yüksekliği 2500 ile 3000 metre arasındadır.Temiz hava sevenler için ulaşım arazi araçları ile daha kolay olabilir, eğer arazi aracınız yoksa rize’den oto kiralama yapıp bu bölgeyi ziyaret edebilirsiniz. Kız Kalesi: Pazar ilçesinde bulunan tahmin edilen inşa tarihi 13 ve 14. Yüzyıllardır.Zaman geçtikçe kara parçasından her yılda 1 cm uzaklaştığı söylenir.Kız kulesine ulaşım için Rize’den araba kiralama ile ziyaret edilebilir. Rize’ye ulaşım Rize, ulaşımı en rahat illerden birisidir. Karayolu haricinde hava ve deniz yolu ile kolayca ulaşabilirsiniz.Trabzon Havalimanı dan Rizeye ulaşım için VANLIOĞLU OTO KİRALAMA dan gün ve saatlerini web sitemizden kontrol edebilirsiniz. Rize’de Konaklama Tabiatı ile ünlü Rize konaklama olarak da ziyarete gelen müşterilerine alternatifler sunmaktadır.Her bütçeye uygun otel ve pansiyonlar bulunmaktadır.Bu konuda firmamız siz müşterilerimize destek sağlamaktadır.Rize rent a car ağırlıklı çalışan firmamız ziyaret eden tüm müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.


  • Tarih : 16.12.2017
  • Bilgi Merkezi

VANLIOĞLU OTO KİRALAMA dan Çocuk koltuğu ve Navigasyon cihazı aralık ayı sonuna kadar ücretsiz. Şehir dışından Rizeye gelen misafirlerimiz için doğal güzellikleri görmeleri için şöförlü ve ya şöförsüz istenildiğinde rehberlik hizmetiyle vip araçlarla gezi imkanı sunuyoruz . Filomuza yeni katılan 2016 model Dacia Duster 4*4 , 2017 Model Fiat Egea 1,3 Multijet ve 2017 model Peugeout 301 Shine araçlarıda kış sezonu için geçerli %30 indirimlerle siz müşterilere hizmet vermeye devam edecek. Detaylı bilgileri www.vanliogluotomotiv.com adresinden ve ya 05322184464 , 04642133121 numaralı telefonlardan alabilirsiniz.


  • Bilgi Merkezi

• Kampanya 01.12.2019 - 01.03.2019 tarihleri arasında www.vanliogluotomotiv.com sitesinden ve 05324018800 nolu telefondan rezervasyonlar için geçerlidir. • Kampanyada 5 gün ve üzeri araç kiralamalarında anında +1 gün hediye verilecektir. • Hediye gün toplam kiralama sürenize +1 gün olarak eklenecektir. • Kampanya ekonomi sınıfı araçlar içinde geçerlidir..