TELEFON
  • 0(532) 401 88 00
  • Tarih : 05.10.2017
  • Bilgi Merkezi

05.10.2017 Tarihli hava raporuna göre; Rize\'de diğer hafta başına kadar sıcak , güneşli ve açık pırıl pırıl bir hava bizi bekliyor. Araç kiralama için mükemmel bir hafta sonu . Rizenin doğal güzelliklerine ulaşım , Trabzon , Artvin ve çevre illeri gezmek içinde mükemmel bir fırsat . Rize\'de araba kiralama konusunda öncü firmamız bu hafta sonu Ayder Milli Park gezileriniz için size yardımcı oluyor. Şöförlü ve şöförsüz olarak kiralayacağınız araçlar içinde torpidonuzda her zaman bir harita bulabileceksiniz. Bulunduğunuz yere araç teslimi de hizmetlerimizin arasındadır. Oto kiralama için Çarşı merkez şubemizden de destek alabiliriniz.


  • Tarih : 11.10.2017
  • Bilgi Merkezi

Karadenizin incisi yeşil Rizemizde havalar 28 dereceden 17 derecelere kadar düştü . Rize de araç kiralama için kış ayından daha güzel bir zaman yok , mevsimsel geçişlerin en güzel izlenlendiği illerden biri olan Rize \' de oto kiraladıktan sonra gezilecek bir kaç yer tavsiye edebiliriz. Ayder , Zil Kale , Gito yaylası , Palovit Şelalesi bunlardan bazıları . Kiraladığını arabanın yüksek olması gideceğiniz yerler için doğru seçim olmalıdır. Rize de Sektöründe öncü olan VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR siz müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır.


  • Tarih : 14.10.2017
  • Bilgi Merkezi

Rize de araç kiralama denilince ilk akla gelen VANLIOĞLU RENT A CAR sektöründe ilklere imza atmaya devam ediyor , siz müşterilerimizin öncelikle güven ve rahatını düşünen düşünüyoruz . Son model arabalarımız ile hizmet veren firmamız temizlik konusunda da A kalite hizmet vermeye devam ediyor. Havaalanı transferlerimizde km sınırı olmadan istediğiniz havaalanına ulaşımınızı deneyimli şöförlerimizle sağlıyoruz. Rize oto kiralama firmalarından bizi bir tık öne atan şeylerden biri vizyon ve misyonumuzdur . Siz değerli müşterimiz rent a car kaskolu araçlarımız ile hakkınızı koruyarak hizmeti devam ettirmektedir. Rize rent a car için en iyi adres VANLIOĞLU RENT A CAR.


  • Bilgi Merkezi

2006 dan bu yana Rent A Car sektöründe öncü firma VANLIOĞLU OTO KİRALAMA şubelerine bir yenisini daha ekledi . Merkezi Rize ye bağlı olan firmamız İSTANBUL , ANKARA ve İZMİR den sonra ADANA\' dada hizmet vermeye devam ediyor. Araç kiralama konusunda profösyenel ekimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Her yıl araç filomuza bir yenisini daha ekleyen firmamız , ekonomi , orta ve lüks sınıfta fiyat konusunda %30 indirim sağlamaktadır. Kış aylarında RİZE \' nin yaylarına ve doğal güzelliklerine ulaşabilmek için 4*4 Dacia Duster lar eklenmiştir. Otomobil kiralamadan önce araç ve fiyat bilgisi almanızı tavsiye ediyoruz.


  • Tarih : 19.11.2017
  • Bilgi Merkezi

Filosuna kattığı 2017 model 5 adet ekonomi sınıfı araçlarla siz müşterilerine hizmet sunan VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR Rize de araç kiralama konusunda müşterilerimize her hizmeti ayağına kadar götürmektedir. Rize araç kiralama da yeni bir sistem ile karşınıza çıkacak , rize rent a car da yeni sistem VANLIOĞLU OTO KİRALAMA