TELEFON
  • 0(532) 401 88 00
  • Tarih : 12.09.2017
  • Bilgi Merkezi

Kış turizmi denildiğinde akla ilk gelen illerden biri Rize . Kasım , Aralık aylarında Ayder yaylasında yapılan faliyetlerin başında KARDAN ADAM ŞENLİKLERİ geliyor. Bu yıl yenisi düzenlenecek olan festivalde önceden kalacağınız oteli ayarlamanız gerek. Şehir dışından uçakla gelecek olan tursitlerin ulaşım ve kalma yerlerini en az 1 ay öncesinden rezerve etmeleri gerekiyor. Rize Rent a car firması olan VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR size bu konuda kolaylıklar sağlamaya devam edecek, araç kiralama da %30 lara varan indirimler devam edecektir. Dacia Duster , Peugeout 301 , Fiat Linea , Renault Symbol , Hyundai i20 gibi araçlar ile kışa hazırlıklarımız devam ediyor. Rize de oto kiralama da öncü firmamızın web sitesinden ve facebook uygulamasından rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. www.vanliogluotomotiv.com https://plus.google.com/109072652771078404133 İrtibat: 0532 218 44 64 Ertan VANLIOĞLU


  • Bilgi Merkezi

Araç kiralama da büyük kampanya ! Rize araç kiralama da öncü firma olan VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR güz döneminde’de müşterilerine kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bugün itibari ile ilk , orta , lise ve üniversiteler eğitime başladı. Şehir dışından Rize’ye üniversite için gelen öğrenci velilerine rent a car konusunda destek olan firmamız sizin yanınızdadır. Araba kiralama için gereken şartları internet sitemizden de öğrenebilirsiniz.


  • Bilgi Merkezi

Yeni kanunlara göre artık binek araçlarda kış lastiği takma zorunluluğu geldi. Araç kiralama yapacaksanız eğer aldığınız araba’nın lastiklerini kontrol etmeyi unutmayın. Rize’de öncü rent a car firması olan VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR bu konuda siz değerli müşterilerimize bilgi vermekten gurur duyuyor. Kış sezonunda araba kiralama yaparken bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.


  • Tarih : 01.10.2017
  • Bilgi Merkezi

30.09.2017 tarihinde Rizede meydana gelen sel olayında çok sayıda ölü ve kayıp bulunmaktadır. Ölülere allahtan rahmet ve ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Rize de araç kiralama da öncü firmamız VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR mağdur ailelere ulaşım konusunda yardımcı olmayı kendine görev edinmiştir. Rize de araba ve oto kiralama için tek adresiniz.


  • Tarih : 03.10.2017
  • Bilgi Merkezi

Rize ye ilk kar 01.10.2017 tarihinde yağdı , ayder yaylası başta olmak üzere ovit dağı beyazlara büründü. Bu manzarayı izlemek isteyen şehir dışından ve ya Rize den misafirlerimize bu manzaraları izletmek için firmamız VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR araç kiralama konusunda siz müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktadır. Rize araba kiralama da öncü firmamız %20 lere varan indirimleri ile kış ayında da hizmetinizdedir.