TELEFON
  • 0(532) 401 88 00
  • Tarih : 26.07.2017
  • Bilgi Merkezi

Aracınızın Konforu Hep Sizinle Araç üretiminin artmasıyla insanların ulaşımı çok daha rahat ve kolay oldu. İnsanların hayatını kolaylaştıran araçları almaya gücü yetmeyenlerin gezmek için tercih edeceği rent a car istediğiniz araçları almanız için iyi bir tercihtir. Karadeniz\'in en gözde şehirlerinden biri olan Rize gezi için her zaman tercih edilen yerlerdendir. Rize\'yi gezmek için konforlu araçlar kiralamak artık çok kolay. İstediğiniz aracı seçerek kredi karı ile işlem yapabileceğiniz internet siteleri ile kolayca rahat bir gezi yapabilirsiniz. Rahat araçlar ile eğlenceli vakitler Karadeniz herkesin gezmek için tercih ettiği şehirlerimizden biridir. Geziler için bazen özel tur değil de kendi başımıza gezmek isteyebiliriz. Bu durumlarda konforlu, rahat ve güvenilir araçları VANLIOĞLU OTOMOTİV‘de bulabilirsiniz. Ayrıca kolayca bulabileceğiniz bu şirketler ile uygun fiyatlarda kaliteli arabalar kiralamak mümkündür. Özelilikle kalabalık arkadaş grupları veya aileler için her boyutta araç bulabileceğiniz oto kiralama yerleri vardır. Araba kiralamak artık çok kolay Genellikle insanlar Rize\'ye dışarıdan gelen insanlar oluyor, fakat bazen Rize de yaşayanların da kiralık arabaya ihtiyacı olabiliyor. Bir hafta sonu kaçamağı için ailecek veya arkadaşlarla huzurlu yerlere gitmek için gereken araçlar içinVANLIOĞLU OTOMOTİV size yardımcı olacaktır. İnternetten saniyeler içinde araba kiralamak mümkündür güvenilir bir hizmet için arabayı alacağınız yerde ödeme yaptığınıza dair makbuz vermektedirler.


  • Tarih : 26.07.2017
  • Bilgi Merkezi

Rize De Rahat Gezin İnsanlar her zaman aynı şehirde kalmaktansa farklı yerler görmek isterler. Farklı şehirler hatta farklı ülkeler görmek isterler. Bu ziyaretler için araba yolculuğu olmayabiliyor. Karadeniz bölgesinin en bilindik yerlerinden olan Rize şehrine herkes gitmek istemiştir. Fakat oraya gitmek için araç gerekebiliyor. Tarihi yerleri ya da mutlaka gezilmesi gereken yerleri gezmek için oto kiralamak doğru olacaktır. Bunun için Rize Rent A CAR yerlerinden birini tercih edebilirsiniz. İyi hizmet ve kalite adı altında rahat rahat gezebilirisiniz. Nasıl gezerim diye düşünmeyin Rize gibi güzel bir şehrimize gezmek için gidenlerin sıkıntı yaşadığı ulaşım için VANLIOĞLU OTOMOTİV size büyük yardım sağlayacaktır. Özellikle çay tarlalarına gitmek için bir araç gereklidir. Rize\'de araç kiralamak çok kolaydır, internet üzerinden bile istediğiniz arcı kısa sürede kiralamak mümkündür. Araç kiralamadan önce her oto kiralamaya ait şartları okumak sonradan sıkıntı çekmemeniz için ve ne şartlar olduğunu öğrenmek açısından doğru olacaktır. Başkaları için oto kiralayabilirsiniz Bazı durumlarda insanlarınRize şehrimizde arabaya ihtiyacı olabilir. İnternet üzerinden yapılabilecek oto kiralamaları başkalarının adına da alma durumları vardır. Ayrıca insanlar bazen ailece bir davete ya da gezintiye çıkabiliyor. Bu gezinti için araba satın almanıza gerek kalmadan uygun fiyatlarda kiralama şansınız var. En kaliteli arabaların bulunduğu oto kiralamalarda bir günlük değil, istediğiniz süre zarfında oto kiralamak mümkündür.


  • Tarih : 17.08.2017
  • Bilgi Merkezi

01.09.2017 tarihinde başlayacak olan Kurban Bayramı 10 gün olarak açıklandı . Tatilciler bu süreyi sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğinden dolayı güneyde geçirmek istemiyorlar . Tercihen Rize yi seçmelerinin nedeni ılık be sakin bir il olması . Bu süre zarfında gezmek için oto kiralama yı tercih ediyorlar. Bu alanda sektöründe öncü olan VANLIOĞLU OTO KİRALAMA VE RENT A CAR firması ilimize gelen müşterilerimize kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.


  • Tarih : 05.09.2017
  • Bilgi Merkezi

01.01.2018 tarihinde yürürlüğe girecek olan kredi kartlı araç kiralama sistemi, artık tüm rent a car larda geçerli olacaktır . Rize‘de oto kiralama‘da öncü firma olan VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR bu konuda siz müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.


  • Bilgi Merkezi

Rize’nin pidesi ile ünlü ilçesi Derepazarında bu yıl düzenlenen 1. Derepazarı Pide Şenlikleri VANLIOĞLU OTOMOTİV VE RENT A CAR firmasının katkıları ile düzenlendi. Türkiyenin farklı illerinden Rize’ye akın eden turistler oto kiralama olarak VANLIOĞLU RENT A CAR ı tercih etti. Rize Rent a car sektöründe öncü firmamız bir dahaki sene düzenlenecek olan etkinlik için araç kiralama konusunda şimdi den rezervasyonları yaptı. Rize’de araba kiralama da öncü firmamız kış sezonunda’da indirimli fiyatlarla hizmet vermeye devam edecektir.